top of page
  • Foto del escritorJaume Pont

Arriba la setmana de Sant Vicenç 2024

Actualizado: 15 ene

Ja sabeu que quan s'acaben les festes de Nadal a la nostra entitat arriba la Setmana de Sant Vicenç.

Gràcies al treball i compromís per part de persones de totes les seccions que configuren el nostre Centre Parroquial us podem presentar les activitats programades durant la setmana del 21 al 28 de gener: 3r torneig de pàdel, Vermut musical, Missa de Sant Vicenç, Tast de cerveses artesanals, Nit d'espectacles, Musical The Producers, Nou escenari Boig, Sopar de Sant Vicenç, Xou d'Escola 2 (Una primavera sense flors), Botifarrada de Pastorets i l'obra Nominicidi.


Per les activitats que cal obtenir entrades o inscriure's ho podeu fer en els enllços següents:


Torneig de pàdel: cal enviar un mail a lluis.olivella@gmail.comUs esperem per gaudir plegats de la nostra Setmana!!

378 visualizaciones0 comentarios
bottom of page